Студія веб-дизайну "Dikos" - це команда досвідчених фахівців, які не тільки з півслова розуміють замовника, але й здатні реалізувати все задумане. Працювати з нами зручно та безпечно, ми гарантуємо виконання роботи в строк. Телефонуйте 0974672281 / 0932181445 - Замовте сайт у професіоналів, щоб потім не довелося шкодувати про втрату часу і можливостей для Вас і Вашого бізнесу!

Dizajn

Adaptyvnist

seo

prostota

Сайти від студії «Dikos» - це

Унікальний Сучасний дизайн

 Розробляється Авторський унікальний дизайн сайту командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта.

Адаптивність

 Ваш сайт буде відмінно виглядати як на стаціонарних комп'ютерах, так і на ноутбуках, мобільних, планшетах.

SEO-оптимізація

Сайт розробляється з урахуванням вимог SEO-оптимізації.

Безкоштовна реклама

Ви замовляєте сайт у компанії, яка в подальшому зможе його рекламувати - не потрібно міняти підрядника після завершення розробки сайту.

Необмежена кількість сторінок

Система управління з можливістю створювати необмежену кількість нових сторінок.

Простота управління

Візуальний редактор дозволить редагувати сторінки без знання HTML, CSS i PHP.

Економність

Наші ціни нижче ринкових. Основні модулі вже включені у вартість. Діє постійна система знижок.

Кросбраузерність

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Chromium, Safari, Opera, Avast SafeZone Browser.


 • Фотогалерея
 • Соціальні мережі
 • Статистика
 • Пошук
 • Авторське право

Разработана совместно с Модули для Joomla

Замовляйте сайт своєї мрії у Dikos:

Елегантні меню

Фотогалереї

Пошук і Коментарі

Питання-відповіді

Переклад сайту різними мовами світу

Карта проїзду

Статистика відвідувань

Плагіни соціальних мереж і відео

Форма зворотного зв’язку

Каталог товарів + Корзина

Параметри товару

Інтеграція Like соціальних мереж

Cтворення Sitemap

Індексація в Google і Яндекс

 Захист авторського права

Шифрування адреси області адміністратора

Захист від визначення CMS

Захист від атак

Купівля товарів через сайт

Форум

MP-3 програвач

Бронювання номерів в готелі

Голосування

 Три кроки до замовлення сайту "під ключ"!

 

Крок 1 Вибираєте зручний для вас спосіб: заповнюйте заяву на сайті вище, пишите на ел. пошту  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  або звертаєтеся до нас за телефоном: 063 769 5561

 

telefon

 

 

Крок 2 Уточнюєте вартість з урахуванням додаткових модулів

 

img

 

Крок 3 Вносите передоплату. За бажанням, підписується договір.

quill

Передоплата складає 30-50 відсотків від ціни замовлення!

З усіх питань пишіть нам на Email:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Автор : btamedia

Одинадцять етапів розробки

 • Після того як підписано договір і внесено передплату за розробку сайту дизайнери студії
  Після того як підписано договір і внесено передплату за розробку сайту дизайнери студії "Dikos" приступають до розробки веб-дизайну. Ми розробляємо дизайн в професійних дизайнерських програмах, які працюють з векторною і растровою графікою.
 • Після того, як виконано верстку сайту і підключена Система управління програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, згідно Технічного завдання, яке погоджено і докладено до договору.
  Після того, як виконано верстку сайту і підключена Система управління програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, згідно Технічного завдання, яке погоджено і докладено до договору.
 • Після створення кожен сайт передається тестерам студії
  Після створення кожен сайт передається тестерам студії "Dikos" для перевірки на валідність верстки, коректність роботи і виконання технічного завдання.
 • Якщо клієнта все влаштовує і після навчання не залишилося ніяких питань, проводиться оплата залишку вартості розробки сайту в 30%, згідно договору.
  Якщо клієнта все влаштовує і після навчання не залишилося ніяких питань, проводиться оплата залишку вартості розробки сайту в 30%, згідно договору.
 • Послуги по підбору доменів і розміщення сайту на хостингу від студії
  Послуги по підбору доменів і розміщення сайту на хостингу від студії "Dikos" безкоштовні! За доменне ім’я і місце на хостингу Ви платите лише провайдеру, якого Ви самі вибрали!
 • Це фінальний етап. Клієнту передається картка клієнта з усіма доступами до нового сайту, з якою клієнт може отримати знижки до 10 відсотків на послуги усіх компаній, що розмістили свої візитівки на сайті, через який Ви відправляли заявку.
  Це фінальний етап. Клієнту передається картка клієнта з усіма доступами до нового сайту, з якою клієнт може отримати знижки до 10 відсотків на послуги усіх компаній, що розмістили свої візитівки на сайті, через який Ви відправляли заявку.

Серед наших робіт...

 

 

 

 

 

 

Диджеи Одессы

 

 

 

 

 

 

Repose

Ціна сайту і терміни розробки

 Багатьох, хто до нас звертається, насамперед цікавить вартість сайту. Але оцінка сайту - справа відповідальна і не проста. Індивідуальний підхід - наш основний принцип. Тому ми поки не знаємо, скільки коштує сайт для вас або вашої компанії. Ми не декларуємо необґрунтованих цін, абстрактних термінів, не робимо ширпотреб і не продаємо шаблони!

Декілька слів про ціноутворення

 Після вивчення всіх потреб замовника ми можемо назвати йому ціну виготовлення сайту. Але справа в тому, що ми говоримо нашим клієнтам ціну всього комплексу робіт. А деякі наші конкуренти називають вартість голого скелета сайту. В процесі робіт вона буде багаторазово збільшуватися за рахунок доробок, про які замовник просто не був попереджений. Веб-студія «Dikos» - прихильники прозорих відносин з клієнтами! Ми працюємо сумлінно і на результат. Адже ми налаштовані на побудову партнерських відносин і довгострокове плідне співробітництво з нашими клієнтами.
 

 Щоб дізнатися терміни розробки та вартість сайту, необхідно з нами зв'язатися. Найпростіше зробити це за телефоном: 063 769 5561 по електронній пошті Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або заповнивши форму вище на сайті. Розкажіть, якого типу сайт Вам потрібен, яким його уявляєте і які завдання перед ним ставляться. Ми уточнимо деталі і розповімо: що, в які терміни і за якою ціною ми готові запропонувати.

Прайс-лист розробки сайтів "під ключ"

Поки ми не знаємо, яким Ви бачите свій сайт, і ми ще не можемо назвати Вам точну вартість замовлення, проте Ви вже можете знати, на яку суму орієнтуватися:

• Сайт-Форум – від 2800 грн • Сайт–Портфоліо – від 3100 грн • Сайт-Візитка – від 3500 грн • Сайт-Каталог – від 3600 грн • Сайт-Блог – від 3800 грн • Промо–сайт – від 4000 грн • Корпоративний сайт – від 4500 грн • Інформаційний портал – від 4600 грн • Сайт-вітрина – від 4800 грн • Інтернет-магазин – від 6500 грн • Ігровий портал – від 8500 грн • Соціальна мережа – від 10000 грн • Wap-сайт – від 14000 грн • Flash сайт – від 15000 грн.*

*Вказано ціни стандартного замовлення на основні групи сайтів. Працівники Dikos постійно моніторять ціни конкурентів, і тому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо найдоступніші ціни. Для нас розробка сайтів – це не робота, а мистецтво, - естетична насолода дорожче грошей!

 Ще про терміни або новий сайт за день

 Буває так, що сайт потрібен терміново! Нехай не великий і не складний, але, як кажуть, «на вчора». Сьогодні наші технології, менеджмент і кількість професійних фахівців в штаті дозволяють братися за вирішення таких цікавих і непростих завдань.

Що потрібно щоб все вийшло?

 Для того, щоб ми змогли гарантувати вам результат, необхідно виконання деяких очевидних, при цьому підході, умов:

• Перед початком роботи ми отримуємо від вас структуру сайту, а також текстові та графічні матеріали;
• Дизайн сайту грунтується на готовому фірмовому стилі або рекламних матеріалах і не передбачає розробку нової концепції;
• Ми надаємо готовий сайт, без погоджень і проміжних версій;
• Ви здійснюєте передоплату проекту в 30 - 50 % вартості замовлення (можливі випадки замовлення сайту без передплати).

Увага акції!

 12Лише восени 2017 року! Знижки на розробку усіх видів сайтів 10 %! Деталі за телефоном: 0974672281.

 11Постійно діюча знижка для розробки сайтів громадських об’єднань – 20 % від суми замовлення.

13Зробіть замовлення на суму від 5000 грн і отримайте картку клієнта, яка дасть знижку - 15 % на наступні замовлення протягом року.